Lucja Góralska i Halszka Podgórska-Dutka. Szlakiem wyobraźni

Wystawy czasowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 28 maja 2024, 18:00 - sobota, 29 czerwca 2024

Autorki malują, piszą wiersze, tworzą rękodzieło. Czerpią inspirację z otaczającego świata, plenerów artystycznych i wyobraźni. Swoją twórczość prezentują uczestnicząc w licznych wystawach indywidualnych i zbiorowych.

Lucja Góralska. Fascynuje ją tworzenie obrazów, tkanin, mozaik  i kolaży. Tworzy malując, haftując, układając obrazy z tkanin, piasku, suchych roślin i papieru. Wyobraźnia podpowiada jej jaki wybrać temat pracy i jak go zrealizować. 

Halszka Podgórska-Dutka. Sztuka jest dla niej szlachetnym polem pogłębiania więzi ze światem, obserwowania go środkami artystycznymi, wyświetlania jego piękna, skomplikowania i nieodłącznych zagadek.

Autorki należą do Małopolskiego Stowarzyszenia Twórców Kultury w Krakowie. Stowarzyszenie działa od 1983 roku, skupia osoby różnych profesji, o różnorodnych zainteresowaniach,  dla których twórczość stanowi sposób na bogate i pełne życie.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<