39. Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK. Etap powiatowy

Inne przedstawienia

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 6 maja 2024 - wtorek, 7 maja 2024

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie zaprasza do udziału w powiatowych eliminacjach XXXIX Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK.

Festiwal jest prezentacją dorobku artystycznego dziecięcych i młodzieżowych zespołów teatralnych skupiających członków do 16. roku życia, które działają na terenie województwa małopolskiego.

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży jest organizatorem etapu powiatowego (dla Miasta Krakowa, powiatu krakowskiego, wadowickiego i oświęcimskiego), który odbędzie się 6 i 7 maja 2024 r. Kwalifikuje on laureatów do II etapu – spotkania finałowego organizowanego przez Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu ul. Długosza 2.
Finał odbędzie się 11-13 czerwca 2024 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane dziecięce i młodzieżowe zespoły teatralne.

Zgłoszenia do eliminacji powiatowych prosimy przesyłać do 22 kwietnia 2024 r. na podstawie karty zgłoszenia na adres: sckm.krakow@gmail.com lub Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, 31-067 Kraków ul. Wietora 15.

Szczegółowe informacje o terminie i przebiegu przesłuchania eliminacji powiatowych będą dostępne na stronie internetowej SCKM oraz bezpośrednio wysyłane do zgłoszonych uczestników festiwalu – po otrzymaniu przez organizatora wszystkich zgłoszeń.

Informacji dotyczących eliminacji powiatowych SCKM w Krakowie udziela Joanna Miczałowska, sckm.krakow@gmail.com, tel.12 430 50 90.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<