Michał Leja: Chciałbym się mylić

Inne przedstawienia

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • środa, 15 maja 2024, 19:00

Michał Leja to stand-uper, improwizator i twórca wielu formatów komediowych (m.in. „Encyklopedia stand-upu”, „Michał Leja Show”, „Mini Leja Show”, „Z kartki”), który szturmem zdobył sympatię publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie. Brał udział w największych trasach stand-upowych (m.in. Please Stand-up, Gala Stand-upu), a solowo zrealizował do tej pory 4 programy stand-upowe: „Laugh Out Loud” (Netflix, 2016), „Wszystko Pod Kontrolą” (youtube, 2018), „Bezbek” (2019) oraz „Anatomia” (youtube, 2022).

Aktualnie prezentuje swój najnowszy solowy program „Chciałbym się mylić”, który jest połączeniem niecodziennego spojrzenia na świat, ogromnej dawki dobrego humoru oraz interakcji z publicznością.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<