Gospel na Skałce 2024

Inne koncerty

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

 • niedziela, 2 czerwca 2024, 15:00

W niedzielę 2 czerwca o godzinie 15:00 na Dziedzińcu Klasztoru oo. Paulinów, przy ul. Skałecznej 15 w Krakowie, odbędzie się koncert Gospel na Skałce. Jest to koncert muzyki gospel w wykonaniu ponad 100-osobowego chóru pod batutą znakomitych dyrygentów: Colina Williamsa (Wielka Brytania) i Mateusza Madeja. Wydarzenie jest częścią krakowskiej oferty kulturalnej od 2013 roku. Jest jedynym tego typu wydarzeniem w Polsce. Wykonawcami są członkowie małopolskich chórów gospel, którzy na czas wydarzenia łączą głosy w jeden zjednoczony chór. W tym roku będzie można na scenie usłyszeć i zobaczyć reprezentację chórów:

 1. Camino
 2. Chór Gospel Alwernia
 3. Chór Gospel Mszana Dolna
 4. DecentriCity
 5. Faceci w Czerni
 6. GospelSenior
 7. Gospel Voice
 8. Grodzka Gospel
 9. Joyful Voice
 10. Kraków Gospel Choir
 11. Mistral Gospel Choir
 12. Raba Gospel Choir
 13. Tarnowski Chór Gos.pl

Celem wydarzenia jest optymistyczne i napełniające nadzieją spotkanie – chórów, mieszkańców Krakowa, turystów, oraz dzielenie się ze słuchaczami tym, co jest tak niesamowite w muzyce gospel: jedność, harmonia, energia. Wstęp wolny.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<