Urodziny Kuźni. Potańcówka przy muzyce z lat 70.

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 29 czerwca 2024, 18:00

Urodziny Kuźni, czyli otwarta plenerowa potańcówka przy muzyce z lat 70.! Wodzirejem będzie Bartosz Goździkowski – aktor i tancerz, niegdyś związany z Kuźnią, a Witek Ryć, znany jako DJ Wake UP, będzie miksował dla nas gorące rytmy z lat 70. ubiegłego wieku.

Historia Kuźni rozpoczęła się wielkim balem, niech więc jej 50. urodziny upłyną pod znakiem tańca i muzyki. Bądźmy kolorowi jak lata 70.! Będą lody włoskie, napoje z saturatora i inne urodzinowe niespodzianki, a dla dzieci zabawy podwórkowe.

Wydarzenie odbędzie się na terenach zielonych przed Kuźnią Ośrodka Kultury Norwida.

Od organizatorów:

"Kuźnia od pięćdziesięciu lat jest częścią Mistrzejowic, tu powstała, wyrosła i zmieniała się razem z Wami – mieszkankami i mieszkańcami Dzielnicy XV. Jesteśmy Wam za tę długą obecność wdzięczni! 2024 rok to czas na zmiany, radość i wspólne świętowanie urodzin Kuźni. Zapraszamy!

Zajrzyjcie w minione 50 lat na FB Kuźni, znajdziecie tam całoroczną kampanię spod znaku “Z archiwum Kuźni”.  Zobaczycie najciekawsze wydarzenia z życia klubu, historię i ludzi, którzy tę historię tworzyli. Was, kiedy z przyjaciółmi, klasą, z bliskimi bawiliście się, słuchaliście muzyki, tworzyliście teatr, braliście udział w konkursach, oglądaliście wystawy w Galerii m. W Kuźni
oczywiście!".

Program jubileuszu:

29 czerwca 2024, godz. 18.00
Urodziny Kuźni, czyli otwarta plenerowa potańcówka przy muzyce z lat 70. z lodami włoskimi i saturatorem, zabawami podwórkowymi dla dzieci i innymi urodzinowymi niespodziankami. Mile widziane stroje z gorących lat 70.

2 grudnia 2024 - 6 stycznia 2025 
Z mistrzejowickich pracowni – wystawa prac artystek i artystów, którzy tworzyli w mistrzejowickich przestrzeniach.

7 grudnia 2024, godz. 18.00
Świętujemy Jubileusz, czyli oficjalne zakończenie/zwieńczenie obchodów 50-lecia Kuźni, które będzie sentymentalnym spotkaniem osób związanych z klubem na przestrzeni lat, uhonorowaniem najbardziej zasłużonych animatorów i animatorek tworzących to miejsce. Będzie to także okazja do nowego otwarcia klubu po modernizacji przestrzeni, które zostaną przeprowadzone w 2024 roku.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<