Masta Ace, Marco Polo w Klubie Spotkań Poczta Główna

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 15 czerwca 2024, 20:00

Jeden z najważniejszych raperów Brooklynu, reprezentant legendarnego Juice Crew - Masta Ace powraca do Krakowa wraz z nie mniej kultowym producentem Marco Polo!

Kariera Masta Ace'a trwa już ponad trzy dekady. Począwszy od jego debiutanckiej solowej płyty „Take a Look Around” w 1990 roku, poprzez kultowe albumy “Disposable Arts” i „A Long Hot Summer” czy albumy nagrane z Edo G i grupą eMC - Ace wciąż udowadnia że pozostaje w świetnej formie, dostarczając nam kolejne opowieści w formie albumów. Jego twórczością inspirowali się m.in. Eminem i Nas. Marco Polo z kolei to wirtuoz MPC i król boombapowych brzmień, polscy fani zapewne pamiętają jego wspólny album z O.S.T.R. - “Kartagina” (Album Roku 2015 w Polsce). Ace i Marco współpracują ze sobą od lat, wspólnymi siłami stworzyli klasyczne sztosy takie jak “Nostalgia”, “Get Shot” czy “Breukelen Brooklyn”

Panowie wracają do Krakowa z nowym, wspólnym albumem „Richmond Hill”. Spodziewajcie się prawdziwej muzycznej uczty, starych i nowych klasyków w wykonaniu jednego z najlepszych duetów MC-producent!

  • Gość specjalny: Stricklin
  • Gramofony: Dj Chester

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<