NIĆ, która łączy: Spotkanie z Iryną Wakarczuk

Spotkania i wykłady literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 11 maja 2024, 18:00

Spotkanie z pisarką Iryną Wakarczuk i prezentacja jej książki dla dzieci „Kiedyś byłam zagubiona”. Książka ta trafia do dzieci przeżywających trudne emocje. Opowiada o uzdrawiającej mocy miłości w każdych okolicznościach. W tej historii chłopiec zmaga się z niepokojem, strachem i ostrym atakiem paniki – rzeczami, które są trudne do zrozumienia dla dziecka. A jeszcze trudniej sobie z nimi poradzić. Na ratunek przychodzi tata. A my dowiemy się, jak możemy metaforycznie lub fizycznie wziąć dziecko za rękę i poprowadzić je z powrotem do światła, pomóc mu poczuć jego wewnętrzną siłę. Podczas prezentacji odbędzie się czytanie i dyskusja o tym, jak dzieci mogą pomóc sobie w przezwyciężeniu ostrych negatywnych emocji. Po wydarzeniu książka będzie dostępna do kupienia.

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „NIĆ, która łączy”.
Organizator: Fundacja Aktywna Integracja
Partnerzy: Fundacja Widowisk Masowych, Kawiarnia-Księgarnia Nić.

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „NIĆ, która łączy” przy wsparciu Urzędu Miasta Krakowa oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<