Nasze żony

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Ta sztuka jest koncerte gry aktorskiej rozpisanym na trzech znakomitych aktorów.
Nie zdradzając trzymającego w napięciu przebiegu fabuły, możemy zagwarantować, że od samego początku widz zostanie wciągnięty w wir nieoczekiwanych zwrotów akcji.* 
Dwóch starych przyjaciół czeka na trzeciego. Miał przyjść na karty, ale się spóźnia...
W sytuacji, w której wieloletnia przyjaźń zostaje wystawiona na próbę, na jaw wychodzą sekrety oraz skrywane pretensje i frustracje. Bohaterowie sztuki mają ustaloną pozycję,  doświadczenie i życie rodzinne. Ale czy miłość jest w ogóle możliwa w czasach, gdy międzyludzkie relacje stają się transakcją? Obraz współczesnych relacji ukazany przez pryzmat przyjacielskiego spotkania dorosłych facetów raz będzie śmieszny, raz straszny, ale na pewno poruszający.
„Nasze żony” Erica Assousa to nie tylko znakomita sztuka o męskiej rywalizacji i poczuciu lojalności. Również moralność, zostanie poddana nieoczekiwanej próbie. Z brawurowo napisanego tekstu reżyser Wojciech Malajkat  wydobywa delikatniejsze tony i podkreśla sprawy, z którymi nie do końca  sobie radzą dojrzali przecież mężczyźni. Jednocześnie, kiedy trzeba, nie oszczędza nikogo, obnażając fasadę, za którą skrywają się prawdziwe ludzkie charaktery.

*Informacje pochodzą od organizatorów

 

 

Udostępnij

Więcej

  • Organizator: Krakowski Teatr Scena STU
  • 100-120
Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<