Spotkanie z Ksenią Tsyhanchuk

Spotkania i wykłady literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 29 lutego 2024, 18:00

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie oraz Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego zapraszają na spotkanie z Ksenią Tsyhanchuk, które odbędzie się 29 lutego o godz. 18.00 w Wypożyczalni i Pracowni Zbiorów Obcojęzycznych (pokój 250).

Kseniia Tsyhanchuk – ukraińska pisarka, autorka wielu powieści kryminalnych oraz horrorów. Laureatka Międzynarodowego konkursu literackiego „Koronacja słowa”, literackiej nagrody im. Mykhaila Dubova oraz wielu innych. Bierze aktywny udział w życiu literackim Ukrainy.

Podczas spotkań autorskich w Krakowie przedstawi dwa wydane kryminały – „Kto cię zabił?” i „Niepodważalne dowody”. Opowie o swojej współpracy z policją, sprawach wydawniczych w Ukrainie podczas wojny, również o tym jak powstały obie książki. Autorka chętnie odpowie na wszystkie pytania, będzie można nabyć powieści z dedykacją.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<