ARS LATRANS Festival 2024: Noir

Festiwale

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 22 kwietnia 2024, 09:00 - niedziela, 28 kwietnia 2024
ARS LATRANS Festival to interdyscyplinarny festiwal sztuki odbywający się w Krakowie od 2016. Każda edycja jest wyjątkowa, ponieważ obraca się wokół innego tematu. W październiku 2023 roku zapraszamy Was na ARS LATRANS Festival po raz piąty.
 
Cienie i światło. Ciemność czyha tuż za rogiem. Ulice są mokre od deszczu. Kolorowe neony reklamują zadymione bary i szemrane hotele. Ciągłe poczucie zagrożenia, jakby każdy miał jakiś sekret. Wszyscy są tak cholernie piękni, ale coś ukrywają. Poruszają się pewnie, jakby wiedzieli coś, czego nie wiesz.
Muzyka jest jak dźwięk złamanego serca. Uwodzi i przyciąga, jednocześnie ostrzega, żeby trzymać się z daleka. Powietrze jest gęste od dymu i zapachu whisky. Ktoś szepce coś, co sprawia, że twoje serce bije szybciej.
Wyostrz zmysły, zachowaj rozsądek. To miejsce, gdzie marzenia umierają, gdzie niewinni są zepsuci, a winni wychodzą na wolność. Ale cholera, jest w tym coś pociągającego.
 
Przed nami kino, koncerty, wystawa sztuki, warsztaty, panele.
Nikt nie wie, jak ta opowieść się rozwinie, ale jedno jest pewne - w mieście pełnym zbrodni i tajemnic, żadne serce nie jest bezpieczne.
Nieodłączną częścią ARS LATRANS Festivalu jest wystawa. W tym roku organizatorzy zaprosili do udziału w OPEN CALL: Obłęd, a z puli nadesłanych zgłoszeń wyłoniliono 20 prac, które obejrzymy podczas festiwalowego wydarzenia.
 
źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<