Kiermasz choinkowy w Zaciszu

W gminach Metropolii

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 2 grudnia 2023, 10:00 - sobota, 23 grudnia 2023

Prawdziwa choinka z Brzoskwini? Tak, to jest możliwe.
Farma i hotel Zacisze usytuowane są bardzo blisko Krakowa, we wiosce Brzoskwinia w gminie Zabierzów. Jak co roku w grudniowe soboty i niedziele w Zaciszu odbywa się choinkowy kiermasz świąteczny, podczas którego można samodzielnie wybrać i ściąć choinkę z tutejszej plantacji.
Gospodarze tego urokliwego miejsce zapewniają, że każdy przybyły znajdzie tu nie tylko choinki, ale i świąteczną atmosferę, a także ciekawe pomysły na prezenty: ręcznie plecione wianki, domowe przetwory i unikatowe produkty handmade.
Oferta drzewek imponująca: można kupić świerki kłujące o wysokości do 350 cm i jodły kaukaskie do 370 cm.  Wszystkie drzewka ścinane są na miejscu, jest też oferta choinek w donicy. Wybrane i kupione drzewko można zabrać własnym transportem albo skorzystać z dowozu zorganizowanego przez Zacisze.
Ceny drzewek wahają się głównie w granicach 100-150 zł, kiermasz potrwa do soboty 23 grudnia. Będzie czynny 2-3 grudnia, 9-10 grudnia i 16-17 grudnia w godz. 10.00-16.30. Poza kiermaszem, w dni powszednie, drzewka można kupić w godz. 10.00-15.00.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<