Xplore Dome: Travel Salad

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

 • środa, 27 grudnia 2023 - wtorek, 30 kwietnia 2024

Niezwykły film, który zabierze was w wirtualną podróż dookoła świata. Narracja znanej osobowości, Krystyny Czubówny, doda tej przygodzie wyjątkowego charakteru!

Czym jest Xplore Dome?
To unikalna przestrzeń multimedialna, która po raz pierwszy w Polsce oferuje możliwość wirtualnej podróży dookoła świata. Dzięki zaawansowanej technologii multimedialnej, odwiedzający mogą przenieść się do najbardziej odległych i egzotycznych zakątków globu, doświadczając ich piękna i różnorodności, z niespotykaną dotąd intensywnością. To miejsce, gdzie każdy może poczuć się jak prawdziwy podróżnik, inspirując się i odkrywając świat w nowy, fascynujący sposób. To miejsce idealne dla tych, którzy pragną poszerzyć swoje horyzonty, bez wyjeżdżania z Krakowa.

Technologia fulldome 360 i AR
Przy TAURON Arenie Kraków staną trzy tematyczne kopuły sferyczne, w każdej z nich na widzów czekać będzie inna przygoda. Interaktywne atrakcje rozszerzonej rzeczywistości (AR) i efekty świetlne sprawią, że każda minuta w światach Xplore Dome będzie niezapomniana.

Xplore Dome to miejsce idealne zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, w którym nauka, technologia i edukacja łączą się, by inspirować i rozwijać.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

 • Miejsce: tereny zielone przy TAURON Arenie Kraków, ul. Lema 7, od strony Parku Lotników Polskich
 • Inauguracja: 27 grudnia 2023 roku
 • Godziny otwarcia: poniedziałek – niedziela godz. 9:00-20:00 (z wyjątkiem świąt). Szczegółowy harmonogram podamy wkrótce.

  Harmonogram grudzień 2023 roku – styczeń 2024 roku:

  27 grudnia – godz. 12:00-20:00
  28 grudnia – godz. 9:00-20:00
  29 grudnia – godz. 9:00-20:00
  30 grudnia – godz. 9:00-20:00
  31 grudnia – nieczynne
  1 stycznia – nieczynne
  2 stycznia – 30 kwietnia 2024 – godz. 9.00-20.00

 • Czas trwania: 45-60 minut

Bilety

 • Normalny: 45 zł
 • Ulgowy: 40 zł
 • Dzieci w wieku przedszkolnym: 16 zł
 • Bilet rodzinny: 125 zł
 • Oferty specjalne: grupy szkolne, grupy studenckie: 35 zł / osoba (opiekun bezpłatnie)
 • Dzieci do 3 roku życia: bezpłatnie.

Parking
Goście mogą korzystać z miejsc parkingowych znajdujących się przy TAURON Areny Kraków – wjazd od strony ul. Lema. Jednorazowa opłata za wjazd to 12 zł (z wyjątkiem dni, w których odbywają się wydarzenia w Arenie Głównej). Opłatę należy uiścić przed wyjazdem w parkometrze lub online na stronie: https://sklep.arenakrakow.pl/.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<