Zielonki na krakowskim rynku

W gminach Metropolii

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 10 grudnia 2023, 12:00

Występy grup folklorystycznych i gminnych orkiestr, unikatowa szopka, lokalne przysmaki i rękodzieło – tego nie można przegapić.
Dwa tygodnie przed wigilią w świąteczny nastrój wprowadzi mieszkańców Krakowa i turystów Gmina Zielonki. Podczas Targów Bożonarodzeniowych na Rynku Głównym w Krakowie, w Dniu Gminy Zielonki wezmą udział: Orkiestra Dęta "Wola" z Woli Zachariaszowskiej, ZPiT Czerwone Korale, ZPiT Folklove, Uczniowie Szkoły Podstawowej z Bibic, Chór Psallite Deo, Koło Regionalne "Tradycja" z Trojanowic, Grupa Gawędziarze i Śpiewacy z Grębynic, grupa kolędnicza Małe Herody, KGW "Przyjaciele Brzozówki" oraz Parafialno-Gminna Orkiestra Dęta z Zielonek.
Tuż obok sceny będzie można kupić świąteczne upominki i rękodzieło przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich „Przyjaciele Brzozówki” oraz Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach. Będzie można także podziwiać szopkę krakowską Janusza Macały-Wrześniowskiego.
Początek wydarzenia tuż po hejnale krakowskim, w samo południe.

Udostępnij

Więcej

Miejsce wydarzenia

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<