Kaplica Sykstyńska. Dziedzictwo – bilety już dostępne

14 marca 2024

Twająca od listopada w Warszawie multimedialno-immersyjna przentacja Kaplicy Sykstyńskiej cieszy się wielkim zainteresowaniem zwiadzjących. Od 24 maja do 30 września projekt będzie gościł w Krakowie, ale bilety już są dostępne w przedsprzedaży.

Nowoczesna technologia pozwala poznać dzieło Michała Anioła w nieznanej wcześniej formule. Głębia i precyzja obrazów sprawia, że widz staje oszołomiony szczegółowością i skalą obrazu, jakiego nie jest w stanie doświadczyć nawet w Watykanie. Agencja Rozwoju Miasta Krakowa współpracująca z organizatorami, już dziś zaprasza mieszkańców na to niezwykłe wydarzenie, pod które oddane zostaną dawne rewitalizowane tereny szpitalne na Wesołej, gdzie powstanie „Italian Corner”, włoski zakątek kultury i sztuki w sercu krakowskiego grodu, tak dla mieszkańców jak i turystów odwiedzających Kraków w 2024 r. Więcej szczegółw wkrótce.

13 marca udostępnionych została udstępniona kolejna już pula biletów w przedpremierowej cenie 29 złotych (cena normalna od 65 zł).

Bilety dostępne na www.eventim.pl. Więcej informacji na www.kaplica.art.

Więcej

Udostępnij

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<