Magda Kluz: Znudziłam się w Alchemii

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 27 kwietnia 2024, 20:00

Magda Kluz wyrusza z zespołem w trasę koncertową! ZNUDZIŁAM SIĘ TOUR to cztery koncerty, podczas których artystka zaprezentuje swój materiał w wyjątkowych aranżacjach.

Magda Kluz - wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Debiutowała jako połowa duetu SEALS, a jej solowa kariera rozpoczęła się od udziału w projekcie FONOBO Pitcher. W ramach akcji wydała singiel „Rzeka”, którym podbiła serca tysięcy słuchaczy. Kontynuując współpracę z wytwórnią, wydała pierwszą EP-kę „Akweny” będącą połączeniem szczerych i osobistych tekstów z gitarowym brzmieniem. Pod koniec listopada 2022 roku ukazał się jej debiutancki album “Głębiny”, który zaprezentowała szerszej publiczności na scenie Festiwalu NEXT FEST w Poznaniu oraz podczas letnich koncertów. Pod koniec 2023 roku podzieliła się ze słuchaczami trzema doskonałymi singlami, które podbiły playlisty serwisów streamingowych.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Miejsce wydarzenia

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<