Art & Food Bazar

Targi i kiermasze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Art & Food Bazar to cykliczne wydarzenie kulinarne, które powstało z miłości do śródziemnomorskich targowisk i Starego Kleparza. W sezonie plenerowym natrafisz na niego w wybrane soboty i niedziele miesiąca.

Art & Food Bazar to wydarzenie adresowane do lokalnych dizajnerów, projektantów, artystów, ale także do miejscowych wytwórców ekologicznego jedzenia, przedstawicieli oryginalnych produktów oraz tych, którzy po prostu gotują z pasją, profesjonanie i po amatorsku. W ofercie znajdziecie jedzenie oparte na produktach dobrej jakości, delikatesy i potrawy różnych zakątków świata. Stałym menu Art & Food Bazar są owoce morza, ostrygi i biologiczne prosecco.

Art & Food Bazar stwarza możliwość bezpośredniego kontaktu między wytwórcami i projektantami a odbiorcami ich produktów, tu znajdziecie dobry dizajn i zdrowe jedzenie pochodzące ze sprawdzonych źródeł. Tu zjecie dobre jedzenie od miejscowych wytwórców, którzy będą czekać na Was z pysznymi przekąskami, w bezpretensjonalnej atmosferze. Możecie zabrać ze sobą całą rodzinę, psy, własne koce – i urządzić piknik na jednym z kleparskich straganów, popijać prosecco w wiosennym słońcu :-) Prosto, pysznie, jak to na Bazarze.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<