20. Noc Muzeów

Wykłady, spacery i warsztaty artystyczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 17 maja 2024, 18:00 - sobota, 18 maja 2024

Od dwóch dekad w wybraną majową noc krakowskie muzea i galerie szeroko otwierają swoje drzwi i zapraszają krakowian i gości do oglądania bogatych zbiorów, czasem w niedostępnych na co dzień miejscach, a także proponują specjalne oprowadzania i towarzyszące inicjatywy kulturalne. Tak samo będzie w tym roku. 20. edycja Nocy Muzeów w tym roku odbędzie się 17 maja pod hasłem „Rytmy czcionki”.

Inauguracja 20. Nocy Muzeów w Krakowie odbędzie się o godz. 18.00 w Muzeum Etnograficznym, skąd wyruszymy do kilkudziesięciu miejsc w całym mieście. Tym razme na nocnych zwiedzaczy czekać będą wydarzenia osnute wokół tematu „Muzea na rzecz edukacji i badań”, które jest jednocześnie hasłem przypadającego dzień póżniej Międzynarodowego Dnia Muzeów 2024. „Wspólnie odkrywajmy bogactwo wiedzy, jaką mają do zaoferowania muzea, i razem budujmy bardziej świadomy i włączający świat!” – czytamy na stronie Międzynarodowej Rady Muzeów ICOM.

Udostępnij

Więcej

Położenie na mapie

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<