Ani w górze, ani w dole... czyli Opowieści Nieoczywiste

Kabaret

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Kraków, Krakówek, Krakóweczek... to dziwne miasto, w którym czas biegnie nieco inaczej, a mieszkają tu głównie poeci, poetki, artystki i szaleńcy wszelkiego rodzaju, a także niepoprawni inteligenci i skandaliści. O nich właśnie i o ich przygodach dowiecie się, przychodząc na tradycyjnie krakowski spektakl muzyczno-kabaretowy Ani w górze, ani w dole... czyli Opowieści Nieoczywiste. Przedstawienie w wykonaniu artystów Teatru Loch Camelot jest idealną rozrywką na sobotni wieczór – zarówno dla przyjezdnych, jak i krakusów.
Artyści wykonują piosenki z repertuaru Teatru Loch Camelot, a także hity klasyki polskiej, m.in. z Kabaretu Starszych Panów, Andrzeja Waligórskiego czy Marka Grechuty.

W spektaklu Opowieści NIEoczywiste… czyli ani w górze, ani w dole występują (w różnych konfiguracjach obsadowych):
Basia Stępniak-Wilk, Joanna Wójtowicz, Ewa Świątek, Kinga Nurkowska, Karolina Patla, Monika Mazur, Bartłomiej Rados, Stanisław Rzepiela, Łukasz Kozub, Michał Gołębiewski, Wiktor Kwarciak, Jakub Figus oraz Małgorzata Sularczyk i Ewa Kornecka.

Scena Loch Camelot ma długą tradycję – działa w Zaułku Niewiernego Tomasza od 32 lat, cieszy się wielkim zainteresowaniem i renomą wśród widzów, zarówno polskich, jak i zagranicznych; jest prawdziwą wizytówką miasta, gdyż łączy klimat artystyczny piwnic i historycznych kabaretów Krakowa z doskonałym poziomem i profesjonalizmem wykonawców.

Wejście do teatru znajduje się wewnątrz kultowej Cafe Camelot, tam też znajduje się teatralna kasa, czynna 30 minut przed spektaklem.
W słynnej Cafe Camelot przed spektaklem lub/i po nim można napić się przepysznych nalewek i kawy, skosztować tart i sernika (warto wcześniej zarezerwować miejsca, tel. 12 421 01 23).

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<