Czerwony Kapturek

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Opowieść o dziewczynce, która przemierza las, by odwiedzić chorą Babcię, a po drodze spotyka złego Wilka… Tak, „Czerwonego Kapturka” znają wszyscy. A my, z myślą o widzach najmłodszych, przygotowaliśmy bajkę wg scenariusza Jana Brzechwy.

Proponowana przez nas wersja popularnej historii to niezwykle kolorowy, wesoły, żywiołowy, roztańczony i rozśpiewany musical dla dzieci, który – mamy nadzieję – będzie świetną okazją do zabawy także dla rodziców. Śmiejemy się z satyrycznie ukazanych postaci: raz są to lalki z kończynami z gumy, które można rozciągać w nieskończoność, a raz aktorzy przebrani w zabawne kostiumy. Piosenki przeplatane są dialogami oraz interakcją z publicznością. Dynamiczny, rytmiczny i niezwykle wesoły spektakl sprawi, że przez ponad godzinę teatralnej zabawy zapomnimy o rzeczywistości. /ze strony Teatru Groteska/

Jan Brzechwa
reżyseria: Waldemar Wolański
scenpgrafia: Joanna Hrk; muzyka: Bogdan Dowalasz; choreografia: Kazimierz Knol

Występują: Małgorzata Brożonowicz - Sienkiewicz, Monika Filipowicz, Małgorzata Hachlowska, Maja Kubacka, Marek Karpowicz, Andrzej Kopczyk, Lech Walicki; inspicjent: Ilona Buchner

Nagrody: Złota Maska w plebiscycie publiczności Dziennika Polskiego i Radia RMF Classic, Srebrny Krasnal na I Festiwalu Klasyki Bajkowej "O Złotego Krasnala" (Tarnów 2007)

Dla dzieci od najmłodszych lat.
Czas: 1:35 (z przerwą)

Premiera 9 lutego 2003

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<