Stroiciel grzebieni

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Jedno jest pewne – wszyscy umrzemy. Ale jak po tej drugiej stronie zapewnić sobie komfortowe i spokojne życie? Przed takim wyzwaniem staje Tadeusz – główny bohater najnowszej komedii w reżyserii Krzysztofa Niedźwiedzkiego, który omyłkowo, zamiast w rodzinnym Krakowie, został pochowany na podhalańskim cmentarzu. Mógłby się z tym pogodzić (wszak chodzi o grób z widokiem na Tatry!), gdyby nie pewien irytujący szczegół, który nie pozwala mu spoczywać w pokoju – uparcie grająca kapela góralska. Próby wybrnięcia z kłopotu podejmowane między innymi przez żonę nieboszczyka rodzą całą serię komicznych sytuacji, od których niejeden przewróci się w grobie… ze śmiechu!

Stroiciel grzebieni Teatru KTO to pełen humoru spektakl z góralskim folklorem w tle i urną z prochami w roli głównej. Spektakle premierowe zobaczymy 25 i 26 lutego na scenie Teatru Zależnego. „Czy umieraliście już kiedyś ze śmiechu? Jeżeli nie, warto spróbować” – zachęca reżyser. Cóż, spróbujmy!

(Justyna Skalska, miesięcznik „Karnet”)

Tekst i reżyseria: Krzysztof Niedźwiedzki
Muzyka: Jerzy Zając
Występują: Elżbieta Wójcik, Jacek Buczyński, Tadeusz Łomnicki, Paweł Rybak, Maciej Słota

Premiera: 25 lutego 2017

Udostępnij

Więcej

  • Organizator: Teatr KTO
  • 70 zł
Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<