Weekend seniora w Muzeum Krakowa

Wykłady, spacery i warsztaty artystyczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 1 października 2022 - niedziela, 2 października 2022

1 oraz 2 października Muzeum Krakowa zaprasza wszystkie osoby, które ukończyły 60. rok życia, do udziału w akcji „Weekend seniora z kulturą”.

W ramach akcji można zwiedzić:
– wszystkie oddziały i filie Muzeum Krakowa (z wyłączeniem oddziałów Fabryka Emalia Oskara Schindlera oraz Rynek Podziemny) po dokonaniu zakupu biletu w promocyjnej cenie 1 zł, a także skorzystać z 10% rabatu na wydawnictwa Muzeum Krakowa dostępne w kasach muzealnych i sklepie muzealnym w Pałacu Krzysztofory.

Ponadto:
– w cenie regularnego biletu wstępu na daną wystawę, dla osób chętnych przeprowadzone zostaną oprowadzania po następujących wystawach czasowych:
· w dniu 1.10 (sobota) o godz. 13:00 - wystawa Wisła. Re-kreacja (Pałac Krzysztofory, Kraków, Rynek Główny 35)
· w dniu 2.10 (niedziela) o godz. 10:30 - wystawa Plac Centralny. W poszukiwaniu Centrum (Muzeum Nowej Huty, Kraków, os. Centrum E 1)

***
Warunkiem skorzystania z promocji jest udokumentowanie wieku poprzez okazanie kasjerowi dokumentu poświadczającego wiek. Okazanie jest dobrowolne, jednak brak okazania spowoduje niemożność skorzystania z promocji

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<