Festiwal Otwarte Mieszkania Kraków: Moda – piękna i bestia

Festiwale

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 6 listopada 2021 - niedziela, 7 listopada 2021

Festiwal Otwarte Mieszkania Kraków w tym roku w ramach cyklu wydarzeń Sztuka do rzeczy – design w Krakowie przygotował wyjątkowe wydarzenia zatytułowane Moda – piękna i bestia! Moda, mimo że używana zazwyczaj w kontekście ubioru, otacza nas ze wszystkich stron. FOM wierzy, że wpływa ona przede wszystkim na nasze przekonania i działania.

6 i 7 listopada wspólnie z Festiwalem Otwarte Mieszkania Kraków odwiedzimy wyjątkowe krakowskie prywatne wnętrza, aby rozpocząć wymianę doświadczeń oraz dyskusję o obecności mody w naszym życiu. Następnie poprzez wykłady i warsztaty przyjrzymy się bliżej odpowiedzialnej modzie, ekologii, sztuce, w tym artystów młodych i tych trochę starszych. Odbędzie się także jedno bardzo wyjątkowe wydarzenie niespodzianka!

Pełny program znajdziecie poniżej, a rejestracja na poszczególne wydarzenia rozpocznie się 3 listopada o 20.00 poprzez stronę internetową festiwalu.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
Zapisz się do newslettera
Co zyskujesz?
Co dwa tygodnie wybór najciekawszych wydarzeń kulturalnych w Krakowie
Sign up to our newsletter!
What do you get?
Every two weeks a selection of the most interesting cultural events in Krakow