Świat na głowie: Michał Wójcik (online)

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 23 lutego 2021, 18:00

Założyciel i prezes fundacji Krakowska Scena Muzyczna, muzyk, frontman zespołu Cinemon – Michał Wójcik będzie kolejnym gościem Renaty Głowackiej w programie Świat na głowie. Na premierę odcinka zapraszamy we wtorek, 23 lutego, o godz. 18.00 na kanale Dworek TV.

Michał Wójcik jest CEO/założycielem fundacji Krakowska Scena Muzyczna - organizacji integrującej oraz promującej krakowskie zespoły i kluby. Na przestrzeni lat fundacja organizowała koncerty, wymiany międzynarodowe, warsztaty, spotkania, wydawała płyty, wideo, prowadziła stronę internetową oraz program edukacyjny na Uniwersytecie Jagiellońskim. Głównym projektem fundacji jest Tak Brzmi Miasto - konferencja i festiwal showcase'owy, rozszerzony w 2019 r. o całoroczny program Tak Brzmi Miasto Inkubator, współorganizowany z Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”. Prywatnie, Michał jest menedżerem i liderem trio Cinemon, w którym odpowiedzialny jest za przysłowiowe „wszystko” - od kompozycji, grania, śpiewania, poprzez produkcję, miks, booking, promocję i wydawanie płyt. I oczywiście również streaming live.

Podczas rozmowy usłyszymy o początkach Krakowskiej Sceny Muzycznej, trasach koncertowych i graniu przed Metallicą, wpływie pandemii na branżę muzyczną, a także o zbliżającej się kolejnej edycji programu Inkubator, do którego nabór ruszy już 3 marca 2021.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
Zapisz się do newslettera
Co zyskujesz?
Co dwa tygodnie wybór najciekawszych wydarzeń kulturalnych w Krakowie
Sign up to our newsletter!
What do you get?
Every two weeks a selection of the most interesting cultural events in Krakow