Majówka w Mogilańskim Dworze

W gminach Metropolii

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 27 maja 2023, 14:00-23:59

Zjawiskowa aleja grabowa i cały mogilański park będą scenerią majówki w ostatnią sobotę miesiąca. To jedno z największych wydarzeń kulturalnych w malowniczo położonej gminie.
Wydarzenie uświetni gwiazda polskiej sceny muzycznej Paweł Stasiak z zespołem Papa D. To jednak będzie wieczorem. Na początek na scenie wystąpią dzieci
i młodzież
z placówek oświatowych Gminy Mogilany. Po występach najmłodszych na scenie pojawi się Zielona Kapela z Konar, czyli podopieczni Bonifraterskiej Fundacji Dobroczynnej w Konarach. Z myślą o nich będą  prowadzone licytacje prac, a na stoisku można będzie  podziwiać i zakupić wyroby rękodzielnicze wykonane przez uczestników zajęć ośrodka w Konarach i w ten sposób finansowo wesprzeć działalność Fundacji. Ważne miejsce w programie mają tworzące klimat gminy lokalne grupy
i zespoły folklorystyczne
.
Przez cały czas trwania imprezy będą otwarte punkty gastronomiczne, a także miejsca gier, konkursów, warsztatów zabaw dla dzieci. Po zakończeniu koncertu Papa D. publiczność będzie się bawić przy muzyce zespołu Intro.
Program:
14.00-20.00
Występy grup i zespołów muzyczno – tanecznych
20.00-21.00
Gwiazda wieczoru Paweł Stasiak z zespołem Papa D.
21.00-24.00
Zabawa taneczna przy muzyce zespołu Intro

Organizatorem Majówki w Mogilańskim Dworze jest Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach. Patronatem objęli ją Wicemarszałek Małopolski Łukasz Smółka, Starosta Krakowski Wojciech Pałka i Wójt Gminy Mogilany Piotr Piotrowski.

Udostępnij

Więcej

Miejsce wydarzenia

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<