JAJmark Wielkanocny 2023

W gminach Metropolii

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 1 kwietnia 2023, 10:00 - niedziela, 2 kwietnia 2023

Kiermasz pełen świątecznych dekoracji i różnorodnych smakołyków, zabawy, animacje i Wielkanocy Zając. Zbliża się JAJmark Wielkanocny na skawińskim Rynku.
Kolorowe stoiska wypełnione po brzegi wyrobami rękodzielniczymi, dekoracjami, produktami regionalnymi, a także świątecznymi przysmakami będę czekać na odwiedzających w sobotę i niedzielę w godzinach 10.00-16.00. Ale to nie koniec atrakcji! 1 kwietnia  – w Prima Aprilis  – w godzinach od 11.00 do 13.00 odbędzie się happening „Ale jaja”. Będą zabawy i animacje, będzie można też wspólnie wypełnić kolorami ogromną świąteczną malowankę, udekorować duże jajo, a Wielkanocny Zając chętnie zrobi sobie z uczestnikami JAJmarku zdjęcie.
Ważnym punktem będzie wystawa prac biorących udział w konkursie „JAJO Wielkanocne” na najciekawiej udekorowaną pisankę. W sobotę o godzinie 12.00 nastąpi ogłoszenie wyników i rozdanie nagród.

Udostępnij

Więcej

Miejsce wydarzenia

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<