Kraków Golden Concerts

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Kraków Golden Concerts zaprasza na wyjątkowe muzyczne przeżycia w samym sercu Krakowa. Podczas koncertów usłyszysz znane na całym świecie hity muzyki filmowej, serialowej i rozrywkowej. Koncerty będą odbywać się w barokowych salach balowych Pałacu pod Baranami z widokiem na Rynek Główny, a towarzyszyć im będzie lampka wina lub napój bezalkoholowy przygotowany specjalnie dla gości. 

W ramach Kraków Golden Concerts w marcu odbędą się koncerty:

  • The World Music w wykonaniu zespołu Brass Riders26.03.2023 godz. 17.00

Brass Riders – kwartet dęty blaszany składający się z muzyków Filharmonii Krakowskiej. Zespół powstał w 2019 roku i może pochwalić się bogatym dorobkiem koncertowym w kraju i za granicą. Kwartet Brass Riders wyróżnia niepowtarzalne brzmienie, doskonała jakość, kreatywność i dojrzałość artystyczna dzięki czemu zapewniają słuchaczom prawdziwą muzyczną ucztę.

Skład zespołu: Tomasz Stolarczyk (puzon), Tomasz Gajewski (puzon), Andrzej Tkaczyk (puzon), Jarosław Jastrzębski (tuba).

W programie koncertów muzyka z filmów: Piraci z Karaibów, 007 James Bond, Jak wytresować smoka czy Różowa Pantera oraz utwory z repertuaru światowej sławy artystów i kompozytorów takich jak The Beatles, Frank Sinatra, Denis Armitage, John Philip.Sousa czy Victor Young.

  • Metanoia String Quartet3.03, godz. 19.00 / 19.03, godz. 17.00 / 31.03, godz. 19.00

Metanoia String Quartet – kwartet smyczkowy stworzony dla Kraków Golden Concerts. Składa się z wybitnych krakowskich muzyków młodego pokolenia. Muzycy są laureatami międzynarodowych oraz ogólnopolskich konkursów muzycznych, współpracują z polskimi i zagranicznymi orkiestrami koncertując na całym świecie.

W programie koncertów muzyka z filmów i seriali: BridgertonowieSukcesjaGra o tronDownton AbbeyDom z papieruKształt wodyStranger ThingsWiedźminWestworldGambit Królowej i The Crown.

Źródło: materiały organizatora

 

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<