Pieśń o chłopcu, który pokonał strach

W gminach Metropolii

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 13 lutego 2023, 17:30

Opowieść pełna emocji, mrocznej scenografii, rozczulających postaci i nastrojowych dźwięków. Taki właśnie będzie kameralny spektakl Pieśń o chłopcu, który pokonał strach. Teatr Lalki ALPMIM zagra go dla najmłodszych widzów 13 lutego w Pałacyku „Sokół”.

Spektakl to opowieść o nadwornym pastuszku, który w obawie przed zmianami nigdy nie opuścił miejsc, które zna od zawsze. Pewnego dnia to się zmienia. Na skutek niefortunnych wydarzeń wiedźma Bielmo rzuca czar na Słoneczne Królestwo i zamienia je w kamienną pustynię. Spośród ludzi przemienionych w kamienie ocaleje tylko Julianek. Miłość, tęsknota i niegodzenie z losem zmuszają go do udania się po antidotum do wiedźmy. To niebezpieczna wyprawa, ale pełna przygód, napięcia, smutku i radości okraszona magią, światłem, dźwiękiem i dymem. Historia opowiedziana jest w formie teatru lalki.

Spektakl z limitowaną liczbą miejsc (60 widzów-dzieci). W ramach cyklu „Teatr Dzieciom”.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<