Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica skorpiona, pokazy weekendowe | MOS

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Weekendowe pokazy najnowszej odsłony przygód małych detektywów, znanych z książek Martina Widmarka, ilustrowanych przez Helenę Willis.

"Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona" zapewnia ciekawą intrygę, pomysłowo nawiązuje do konwencji kryminału i zachęca do refleksji nad znaczeniem międzyludzkich relacji oraz problemem samotności.

Film polecany jest dla widzów powyżej 7. roku życia.

Film wyświetlany w polskiej wersji językowej.

BIURO DETEKTYWISTYCZNE LASSEGO I MAI. TAJEMNICA SKORPIONA | Lasse-Majas detektivbyrå – Skorpionens gåta
reż. Tina Mackic, Szwecja 2022, 83’ (dubbing PL)

Najnowsza odsłona przygód małych detektywów, znanych z książek Martina Widmarka, ilustrowanych przez Helenę Willis. Miasteczko Valleby za kilka dni obchodzi 500. urodziny! Świętowanie może jednak przerwać złodziej, którego znakiem rozpoznawczym jest... skorpion. Czy młodzi detektywi, Lasse i Maja wpadną na jego trop i uratują imprezę?

Przed parą detektywów kolejny twardy orzech do zgryzienia. Komuś najwyraźniej bardzo zależy na tym, żeby impreza z darmowymi słodyczami, na którą czekają wszyscy mieszkańcy Valleby, nie doszła do skutku. Z Akademii Nauki ginie teleskop, fajerwerki przygotowane na pokaz przedwcześnie błyskają, a ze sklepu z biżuterią ginie żywy skorpion. Maja i Lasse mają kilku podejrzanych. Nie wykluczają nawet, że winny może być ksiądz – w końcu to na kościelnej wieży znaleziono poszlaki. W śledztwie pomagają im policjant i emerytowana złodziejka, Lillie, która mieszka w domu spokojnej starości.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<