Aukcja na rzecz profesora Zbigniewa Wawra

Wykłady, spacery i warsztaty artystyczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 17 grudnia 2022, 17:00

Ponad sto przedmiotów, na które złożyły się różnego rodzaju pamiątki, zaproszenia na wydarzenia muzyczne, dzieła sztuki udało się zgromadzić Stowarzyszeniu im. Ludwiga van Beethovena na charytatywną aukcję. Wszystkie będzie można wylicytować 17 grudnia tego roku.

Kolekcjonerski banknot wyemitowany na 80. urodziny Krzysztofa Pendereckiego, znaczek i koperta wydane z tej samej okazji, znaczki Konkursu Chopinowskiego, pamiątkowe filiżanki Zamku Królewskiego w Warszawie oraz podarowane przez prezydenta Krakowa, grafiki i plakaty autorstwa wybitnych współczesnych twórców, różnego rodzaju wydawnictwa książkowe i muzyczne, kolekcjonerski winyl z muzyką Krzysztofa Pendereckiego, deskorolka z Wawelu, ordery i medale, pamiątki z olimpiady w Pekinie podarowane przez PKOL, a także możliwość obejrzenia Toski w z loży rządowej w Operze Narodowej, koncert noworoczny w NOSPR.

–  Cel jest jeden, zbiórka na rzecz profesora Zbigniewa Wawra, dyrektora muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, który przechodzi kosztowną zagraniczną terapię w związku ze swoją chorobą – wyjaśnia dr Andrzej Giza, dyrektor Stowarzyszenia im. Ludwiga van Beethovena. – Wiele instytucji organizuje różnego rodzaju koncerty czy aukcje charytatywne, wspierające profesora w walce z chorobą. Stowarzyszenie im. Ludwiga van Beethovena przyłączyło się do tych wydarzeń.

Aukcja odbędzie się 17 grudnia o godz. 17.00 w Krakowie, w siedzibie DESY przy ul. Floriańskiej 13 oraz online. Katalog aukcyjny w najbliższych dniach można będzie zobaczyć na stronie internetowej DESY oraz portali aukcyjnych.

Udostępnij

Więcej

Położenie na mapie

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<