Tribute to ABBA

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 2 stycznia 2023, 19:00

Tribute to ABBA to niesamowite show artystów Teatru Variete Muza z Koszalina, rewia musicalowa z tancerzami i muzyką na żywo pod batutą słynnego dyrygenta (Royal Orkiestra) i kompozytora Jarosława Barowa. Zorganizowane z ogromnym rozmachem widowisko przeniesie nas do lat 70. XX wieku i wielkiego triumfu szwedzkiego kwartetu ABBA na Eurowizji, a następnie przemkniemy przez wszystkie lata świetności tego kultowego zespołu z jego największymi hitami! Przez niemal dwie godziny usłyszymy między innymi takie przeboje jak: Waterloo, SOS, Super Trouper, Here We Go Again, The Winner Takes It All, Gimme! Gimme! Gimme!, Honey, Honey, Mamma Mia, Dancing Queen, Money Money Money, Fernando, Take a Chance on Me, Voulez-vous, I Have a Dream, One of Us czy Knowing Me, Knowing You.

Artyści, którzy wcielający się w rolę szwedzkich gwiazd, nie tylko aparycją do złudzenia przypominają Anni-Frid Lyngstad, Benny;ego Anderssona, Björna Ulvaeusa i Agnethę Fältskog, ale i brzmią jak oryginalni wokaliści ABBA. Właśnie dlatego nawet najwięksi sceptycy są oczarowani końcowym efektem ich występu, który starszym słuchaczom odświeży wspomnienia z czasów młodości, szkolnych dyskotek, zaś młodszym przybliży twórczość prawdziwej legendy muzyki.

Udostępnij

Więcej

  • 90-120 zł
Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<