Fall in Love Symfonicznie

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 25 lutego 2023, 20:00

Wejdź do zaczarowanego świata niewiarygodnie pięknych i wzruszających utworów filmowych oraz musicalowych wykonanych NA ŻYWO! Niezwykłe muzyczne emocje zagwarantują niesamowita Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Śląskiej oraz zaproszeni goście Piotr Cugowski, Kasia Moś, Natalia Lesz oraz Anna Lasota.

Widowisko stworzone, by poczuć nieprawdopodobne doznania, zagwarantowane przez najwyższej jakości dźwięk oraz piękną muzykę przenoszącą widzów w zupełnie inny, niecodzienny, zadziwiający i piękny świat największych miłosnych przebojów z dużego ekranu!

Koncert, jakiego jeszcze nie widzieliście, na żywo już w 25 lutego w ICE Kraków!

Piękno muzyki
Fall in Love Symfonicznie powstał z pasji do muzyki i filmu, które wspólnie przenoszą nas w świat wzruszeń i wrażeń. Chcemy, by odbiorcy odnaleźli się w lubianych przebojach ze znanego filmowego repertuaru, a jednocześnie przeżyli coś nietypowego. Dlatego też zaprosiliśmy do tego projektu nie tylko cenioną Orkiestrę Symfoniczną Filharmonii Śląskiej ale także polskich solistów obdarzonych wyjątkowymi głosami w tym Piotra Cugowskiego, Kasię Moś i Natalię Lesz. Ich współpraca zapewni wyjątkowe emocje, a widzowie przeżyją doświadczenie, które zostanie w ich pamięci na długo.

Ekskluzywny Koncert w ICE Kraków
Fall in Love zasługuje na niezwykłą oprawę dlatego idealnym miejscem jest bez wątpienia Sala Audytoryjna im. Krzysztofa Pendereckiego w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Sala zaprojektowana z największą dbałością o standardy akustyczne oraz komfort widzów. Tym sposobem zagwarantujemy widzom najwyższą jakość i niesamowite odczucia podczas koncertu.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<