Odmieńmy tylko rytm

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 1 października 2022, 18:00

Koncert piosenek Charles’a Aznavoura w 6. rocznicę odejścia artysty. Utwory z repertuaru „francuskiego Franka Sinatry” na Scenie Nowej (2. piętro) Teatru Loch Camelot zaśpiewa Francois Martineau (śpiew, gitara, prowadzenie) z towarzyszeniem Mateusza Gurgula (akordeon, piano, śpiew).

Francois Martineau „Franek” to mieszkający od kilku lat w Polsce francuski piosenkarz, muzyk, który zachwycił publiczność i jury występem w programie telewizyjnym „Mam Talent!”. Jego koncerty to wyjątkowe show, w którym artysta po polsku opowiada anegdoty i zapowiada piosenki, które wykonuje z prawdziwie francuskimi temperamentem i brawurą przypominającymi klimat paryskich uliczek i kafejek. Wieczór z Francois to niezwykła podróż muzyczna między Francją a Polską, między kabaretem a poezją, między nostalgią a żartem.

Odmieńmy tylko rytm to wyjątkowy koncert piosenek Charlesa Aznavoura w 6. rocznicę odejścia artysty. Podczas koncertu Francois wraz z Mateuszem Gurgulem wykonają piosenki z repertuaru tego niezwykłego piosenkarza, którego pamiętamy z przebojów La bohème, czy Isabelle. W rodzimej Francji Aznavoura hołubiono jak skarb narodowy. Miał na koncie m.in. współpracę z Edith Piaf. W potężnym, liczącym około tysiąca utworów katalogu znalazły się głównie piosenki śpiewane po francusku, ale także rzadkie perełki, które wykonywał po ormiańsku, włosku, rosyjsku lub angielsku.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<