Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie

Dziecięce różności

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 9 października 2022, 10:00

Czy znacie legendy wawelskie? Najbardziej znana jest o potworze, który dręczył mieszkańców w czasach legendarnego króla Kraka. Jednak Smoka nikomu przedstawiać nie trzeba, ale czy wiecie kim jest Stańczyk i jak z dworzan zażartował. O nich i ich losach dowiecie się za sprawą naszego gościa, Pani Anny Chachulskiej, która wprowadzi nas w bajkowy świat natchniony prawdziwymi zdarzeniami, ale czy takimi prawdziwymi? Przekonajcie się sami.
Osoba prowadząca: Tomasz Karżewicz, Anna Chachulska

Anna Chachulska – Historyk sztuki, emerytowana kierownik Działu Oświatowego Zamku Królewskiego na Wawelu oraz ceniona instruktor harcerska. Przez lata prowadziła niezliczoną ilość lekcji muzealnych dla dzieci oraz zajęć dla nauczycieli, ponadto jest autorką wielu książek dla dzieci i młodzieży.

***
„Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie” to cykl spotkań dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat, podczas których znani krakowianie czytają utwory związane z Krakowem. Do tej pory w krzysztoforskich wnętrzach gościli m.in. Ewa Wachowicz, Anna Polony, Tomasz Schimscheiner i Anna Szałapak.

***
Rezerwacja miejsc i zakup biletów w Centrum Obsługi Zwiedzających w pałacu Krzysztofory – e-mail: info@muzeumkrakowa.pl, tel. 12 426 50 60.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<