Inter-akcje

Wystawy czasowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Inter-akcje to cykl trzech wystaw, do których zaproszono pięcioro artystów z krakowskiej ASP. W trakcie wydarzeń będziemy wspólnie podziwiać młodą sztukę i nadawać jej nowe znaczenia w myśl zasady „dzieło sztuki istnieje tyle razy, ile razy zostanie poddane interpretacji”.

Sierpniowy harmonogram cyklu:
11–13.08: Aleksandra Bociańska, sen zimowy
18–20.08: Emil Bucki i Patryk Staruch, pod ciężarem pustych dni
25–27.08: Katarzyna Płaskowicz i Artur Wieczerzyński, między istotą a obszarem istnienia

Wernisaż w każdy kolejny czwartek (11, 18 i 25 sierpnia) o godzinie 19.

Subteria na potrzeby Inter-akcji przejdzie trzy metamorfozy – zaprezentujemy trzy zupełnie różne podejścia do sztuki. Do każdej z wystaw powstaną aranżacje, które podkreślą indywidualny styl młodych artystów.

Jedną z najlepszych form interakcji jest dialog, dlatego po każdym wernisażu zapraszamy do udziału w spotkaniach z artystami. Porozmawiamy o ich sztuce, będziecie mieli również dobrą okazję, aby podzielić się swoimi refleksjami i zadać pytania twórcom.

Interakcje są konieczne dla budowania relacji – zarówno międzyludzkich jak i tych pomiędzy dziełem a odbiorcą. Aby uniknąć szumów komunikacyjnych, konieczne są wspólne symbole i znaczenia, jakie nadajemy wszystkiemu, co nas otacza.

Ciekawi nas ewolucja symboli, jakie nadawane są dziełom wraz z każdą kolejną interakcją. W trakcie wystaw chcemy przyjrzeć się ich symbolicznej wielowarstwowości, którą każdy z nas nadaje im indywidualnie.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<