Koci Kiermasz Charytatywny

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Już pod koniec czerwca, w dniach 25-26.06.2022 w Krakowie rusza kolejny i tym razem dwudniowy - Koci Kiermasz Charytatywny!!!

Na kiermaszu czekają niebywałe okazje; z kolei ci, którzy jeszcze nigdy nie do nas nie zawitali przekonają się o nieprzebranych cudach, które będą tam czekać. Zapraszamy Was serdecznie, abyście mogli się osobiście przekonać!

Na kiermaszu kupić można praktycznie każdy przedmiot: rzeczy nowe i używane, tysiące książek, bibelotów i wszystkiego, o czym tylko marzycie - na 100% będziemy to mieć w sprzedaży!
Całość zebranych pieniędzy - jak zawsze - zostanie przeznaczona na ratowanie życia i zdrowia fundacyjnych podopiecznych. Każda złotówka jest na wagę złota dla fundacji, która aktualnie ma pod opieką i na utrzymaniu prawie 300 kotów.
Liczymy na to, że odwiedzicie nas w sobotę i niedziele, zabierzecie rodzinę, przyjaciół oraz znajomych. Zapewniamy Was - każdy znajdzie coś dla siebie!

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<