Noc Kupały – w poszukiwaniu kwiatu paproci

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 26 czerwca 2022, 16:00

Koncert w Ogrodzie Botanicznym! Już 26 czerwca 2022 r. zapraszamy na kolejny koncert pt. Noc Kupały - w poszukiwaniu kwiatu paproci, który odbędzie się na plenerowej scenie w Ogrodzie Botanicznym! Tym razem będzie to podróż do krainy muzyki folkowej inspirowanej twórczością dawnych Słowian. Specjalnie dla Was zagrają aż trzy zespoły: Percival, Żywiołak i Żmij.

Muzyka zespołu Percival jest pełną fascynacji historią i kulturą dawnych Słowian. Zespół m.in. współtworzył niezapomnianą ścieżkę dźwiękową do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, która zdobyła światowy rozgłos!

Żmij to zespół muzyczny, wykonujący rockowe interpretacje muzyki ludowej oraz własne utwory inspirowane klimatem słowiańskim. Wkładają w tworzenie moc, pasję oraz szczyptę mistycyzmu.

Żywiołak jest krajowym zespołem tworzącym muzykę w stylu folk. W ich twórczości można odnaleźć nawiązanie do czasów słowiańskiej kultury, która doskonale będzie współbrzmieć z aurą niepowtarzalnej Nocy Kupały! Zespół miał również wkład w stworzenie ścieżek dźwiękowych do gier takich jak Wiedźmin II, Wiedźmin III czy World of Tanks.

Mile widziane są słowiańskie stroje, które nadadzą charakter całemu wydarzeniu!

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<