Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie

Dziecięce różności

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 29 maja 2022, 10:00

Czy wiecie, jakie zwierzę jest symbolem Krakowa? Jedni wskażą, że jest nim Smok Wawelski, inni, że gołębie. Podczas naszego spotkania okaże się, że symbolem Krakowa jest również … jamnik! I to nie byle jaki jamnik, ale prawdziwy obrońca grodu Kraka, Król Jamników! I choć naszych czworonożnych przyjaciół można spotkać na corocznym Marszu Jamników, historia tego właśnie jamnika jest wyjątkowa. Przybliży nam ją nasz gość, Pani Ewa Stadtmüller.

Ewa Stadtmüller autorka książek dla dzieci. Wśród ponad stu tytułów książeczek dla dzieci ukazały się bajki, baśnie, legendy i wiersze, który odbiorcami są najmłodsi czytelnicy.  Na jej koncie znajdują się takie książki jak „Poradnik młodego redaktora”, „Leksykon dla najmłodszych”, „Przypalona szarlotka”, „Rymowanki-zapraszanki”, „Co lubią smoki”, „Różne rasy, same Asy”.

Osoba prowadząca: Justyna Kasińska, Ewa Stadtmüller

***
„Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie” to cykl spotkań dla dzieci w wieku od 4 do 9 lat, podczas których znani krakowianie czytają utwory związane z Krakowem. Do tej pory w krzysztoforskich wnętrzach gościli m.in. Ewa Wachowicz, Anna Polony, Tomasz Schimscheiner i Anna Szałapak.

***
Rezerwacja miejsc i zakup biletów w Centrum Obsługi Zwiedzających w pałacu Krzysztofory – e-mail: info@muzeumkrakowa.pl, tel. 12 426 50 60.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<