Razem – koncert dla Ukrainy

Inne koncerty

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 15 maja 2022, 10:30-14:00

15 maja 2022 r. na dziedzińcu Muzeum Inżynierii i Techniki, Krakowska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo – Technicznych Naczelna Organizacja Techniczna organizuje koncert na rzecz Ukrainy pod tytułem „Razem”.

Partnerstwo nad Wydarzeniem objęło Miasto Kraków, a współorganizatorem koncertu jest Małopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa.

Sylwia Frączek, która jest absolwentką Akademii Muzycznej w Krakowie i finalistką „Szansy na sukces. Opole 2020” wykona piosenki polskich i zagranicznych artystów wielkiej sceny między innym utwory Beaty Kozidrak, Justyny Steczkowskiej, Leonarda Cohena, Whitney Houston, Céline Dion a także piosenki ze znanych bajek skierowane do młodszych odbiorców.

Wydarzenie poprowadzi Pan Krzysztof Bochenek, aktor z Teatru Bagatela.

Podczas koncertu Wolontariusze z Centrum Wolontariatu w Podolanach przeprowadzą zbiórkę pieniędzy, która w całości zostanie przekazana na pomoc rodzinom z Ukrainy, a w szczególności na zakup środków pielęgnacyjnych dla dzieci.

Dla wszystkich, którzy wesprą ten szczytny cel, przewidziane są upominki m.in. rodzinne bilety do Muzeum Inżynierii i Techniki, Muzeum Historycznego Krakowa, Muzeum Fotografii, Muzeum Narodowego Krakowa, Muzeum Kościuszkowskiego, a także do Opery Krakowskiej oraz na lot balonem widokowym.

Ponadto przewidziane są rodzinne karnety na zajęcia na jachcie z instruktorem żeglarstwa „Navigare Yacht Club”, do Parku Wodnego w Krakowie, bony do restauracji „Smakołyki” na wspólny rodzinny obiad i inne.

Wszystkie upominki zostały ufundowane przez naszych Partnerów, którzy chętnie i licznie przyłączyli się do organizowanej przez Krakowską Radę FSNT NOT inicjatywy.

Zaplanowano także inne atrakcje m.in. pokaz strażackich wozów bojowych oraz motocykli „Harley”, wspólne rysowanie przyjacielskich robotów na planszach wystawowych, a także rozwiązywanie krzyżówek.

W ramach zbiórki Wolontariusze wykonają dzieciom brokatowe tatuaże, a także podarują kolorowe balony i kapelusze oraz słodkie upominki.

Plenerowy koncert „Razem” jest dobrym pomysłem na spędzenie w gronie rodzinnym niedzielnego przedpołudnia, a zarazem okazją do wsparcia najbardziej potrzebujących.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<