Goethe-Kino: „Mein Ende. Dein Anfang”

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 19 maja 2022, 18:00

„Mein Ende. Dein Anfang” to dramat filmowy w reżyserii Mariko Minoguchi, który miał swoją premierę na Filmfest München 30 czerwca 2019 roku.

Do niemieckich kin trafił 28 listopada 2019 roku. Kiedy pewnego deszczowego dnia Nora i Aron spotkali się w metrze, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Aron głęboko wierzył, że ich przeznaczeniem było się spotkać. Ich szczęśliwy związek trwa dwa lata i zostaje brutalnie przerwany, kiedy młoda para zostaje wciągnięta w sam środek napadu na bank. Jeden ze sprawców strzela do Arona, który umiera w ramionach Nory. W ciągu następnych dni Nora próbuje znieczulić swój ból i spędza noc z nieznajomym Natanem, który, podobnie jak ona, błąka się nocą po ulicach. Natan właśnie dowiedział się, że jego córka Ava jest chora na białaczkę i wymaga bardzo kosztownego leczenia. Ponieważ stracił pracę jako stróż nocny w supermarkecie, musiał skorzystać z propozycji swojego przyjaciela z dzieciństwa, aby zdobyć pieniędze na leczenie córki. Gdy policja stara się rozwikłać zagadkę napadu, między dwiema zagubionymi duszami powoli nawiązuje się głębsza relacja.

Wprowadzenie do filmu przedstawi filmoznawczyni Ewa Fiuk.

Film zobaczymy w oryginale, z niemieckimi napisami.


Udostępnij

Więcej

  • wstęp wolny
Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<