Unsound 2022

Festiwale

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 9 października 2022 - niedziela, 16 października 2022

Rok 2022 jest dla Unsoundu wyjątkowy, festiwal świętuje swoje dwudziestolecie. Jubileuszowa edycja będzie się odbywać między 9 a 16 października – zapiszcie te daty w swoich kalendarzach, a najlepiej dołączcie już do wydarzenia na Facebooku. Jeżeli chodzi o temat przewodni oraz inne specjalne informacje, to zostaną ogłoszone już wkrótce! 

By odpowiednio uczcić okrągłą rocznicę Unsound zaprezentuje swój program również w innych miastach, między innym w Nowym Jorku oraz w Adelajdzie w Australii. W Warszawie z kolei zagości Ephemera – multidyscyplinarny festiwal tworzony przez zespół Unsoundu. Charakter i wielkość wydarzeń będzie oczywiście dostosowana do sytuacji pandemicznej.

Ale to nie wszystkie atrakcje, jakie zaplanowaliśmy w związku z jubileuszem. Planujemy bowiem dalsze działania w ramach naszego wydawnictwa, które powołaliśmy do życia w zeszłym roku. Szczegóły już za niedługo.

Najświeższe informacje znajdują się na naszym kanale na Telegramie, Discordzie, profilu na Instragramie, Facebooku oraz na Twitterze. Zapraszamy również do zapisania się do naszego newslettera.

Ps. Wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji się zapoznać z naszymi ostatnimi podcastami, zachęcamy do odsłuchania setów z poprzedniej edycji festiwalu (TSVI b2b2 Object Blue, Hermeneia, Shannen SP) oraz specjalnego miksu przygotowanego przez Lenska.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Położenie na mapie

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<