Andrzejkowa Moc Przebojów

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 24 stycznia 2022, 18:00

KOMUNIKAT

dot. koncertu „ANDRZEJKOWA MOC PRZEBOJÓW” 29 listopada godz. 18.00 Filharmonia Krakowska

Ze względu na kolejną falę pandemii COVID 19 i ogromną liczbę zachorowań z tendencją wzrostową w najbliższych dniach, koncert został przeniesiony na dzień 24 stycznia 2022, godz. 18.00 Filharmonia.

Bilety zachowują ważność, program pozostaje ten sam.

 

"Przed nami wieczór wróżenia, przepowiedni, i zabaw Z tej okazji przygotowaliśmy ciekawy repertuar - dużo znanych i lubianych utworów, wiele pięknych kompozycji zaliczane już dzisiaj do klasyki oraz arie i duety z największych oper, operetek i musicali. Liczymy na wspólne śpiewanie, nucenie razem z solistami i orkiestrą.

Wystąpią wspaniali soliści Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie i Teatru Wielkiego w Łodzi: Ewelina Hańska - sopran, Danuta Dudzińska - sopran, Ryszard Morka - bas/baryton, Krzysztof Marciniak - tenor. oraz balet, w ciekawych układach choreograficznych Teatru Wielkiego w Łodzi. Wszystkim artystom towarzyszyć będzie orkiestra kameralna pod dyrekcją Bogny Dulińskiej a całość poprowadzi Andrzej Zborowski.

Udział w koncercie, to doskonała uczta duchowa."

źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
Zapisz się do newslettera
Co zyskujesz?
Co dwa tygodnie wybór najciekawszych wydarzeń kulturalnych w Krakowie
Sign up to our newsletter!
What do you get?
Every two weeks a selection of the most interesting cultural events in Krakow