Potęga marzeń. Pokaz filmu „Paterson” oraz warsztaty filmoterapii dla dorosłych

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 27 września 2021, 17:00

Ośrodek Kultury im. C.K. Norwida zaprasza na pokaz filmu Paterson (2016) w reż. Jima Jarmuscha połączony z warsztatami filmoterapeutycznymi dla dorosłych, które poprowadzą Darek Janiczak i Karolina Nowacka.

Projekcja odbędzie się w Kinie Sfinks (Mały Metraż). To pierwsze ze spotkań filmowych realizowanych z serii Potęga Marzeń w ramach projektu WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY. Kino stanie się punktem wyjścia do rozmów i kreatywnych dyskusji o aktualnych problemach, rozmów o emocjach, refleksji nad własnym potencjałem twórczym.

Film Paterson w reż. Jima Jarmuscha nagrodzony w Cannes oraz uhonorowany nagrodą Stowarzyszenia Krytyków Filmowych z Los Angeles to pełna humoru opowieść o tym, że życie jest poezją i każdy może odnaleźć szczęście na swój sposób.

Potęga Marzeń to seria warsztatów dedykowana działaniom z zakresu edukacji kulturalnej w obszarach animacji filmowej, fotografii, muzyki, teatru i filmu, o walorach arteterapeutycznych, adresowana do wszystkich grup wiekowych. Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY.

Szczegółowe informacje: Małgorzata Hajto – koordynatorka projektu WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY, tel. 12 644 38 98, e-mail: m.hajto@okn.edu.pl.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.