Podgórska Jesień Kulturalna 2021

Widowiska plenerowe i happeningi

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 16 września 2021 - niedziela, 19 września 2021

Czary mary z maluszkami – spotkanie z Mistrzem Twardowskim

16.09 (czwartek), godz. 10.00

Mistrz Twardowski zabierze maluchy w bajkową podróż w ramach Podgórskiej Jesieni Kulturalnej. Zapraszamy grupy przedszkolne do zabawy. Animacje odbędą się w nowocześnie wyposażonej, przestronnej i atrakcyjnie zaaranżowanej przestrzeni, przystosowanej do bezpiecznej zabawy najmłodszych. Pracownia Mistrza Twardowskiego wyposażona została w innowacyjną, interaktywną podłogę do gier zręcznościowych. Zgłoszenia zawierające ilość uczestników prosimy przesyłać na adres edukacja@ckpodgorza.pl.

http://www.ckpodgorza.pl/oferta/wydarzenie/czary-mary-z-maluszkami-spotkanie-z-mistrzem-twardowskim

Cudowny świat operetki i musicalu

16.09 (czwartek), godz. 17.00

Podgórską Jesień Kulturalną rozpoczniemy koncertem „Cudowny świat operetki i musicalu”. Najpiękniejsze arie i duety operetkowe i musicalowe zaśpiewają Agnieszka Kuk (sopran) i Tomasz Kuk (tenor), z akompaniamentem Renaty Żełobowskiej-Orzechowskiej (fortepian).

http://www.ckpodgorza.pl/oferta/wydarzenie/cudowny-swiat-operetki-i-musicalu-1

Wisła na dole, Kopiec na górze, ilu burmistrzów miało Podgórze - gra terenowa

17.09 (piątek), godz. 10.00

Lubicie bawić się w detektywów? Z nami odkryjecie tajemnice Podgórza! Gra terenowa dla uczniów szkół podstawowych „Wisła na dole, Kopiec na górze, ilu burmistrzów miało Podgórze” przybliży historię oraz zagwarantuję fantastyczną zabawę. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc. Zgłoszenia zawierające ilość uczestników prosimy przesyłać na adres edukacja@ckpodgorza.pl.

http://www.ckpodgorza.pl/oferta/wydarzenie/wisla-na-dole-kopiec-na-gorze-ilu-burmistrzow-mialo-podgorze-gra-terenowa

Podgórze oczami archeologa

17.09 (piątek), godz. 17.00

Miłośników historii i archeologii zapraszamy na pełen ciekawostek i wiedzy wykład. Spotkanie poprowadzi Ewa Kubicka - Kabacińska. 

http://www.ckpodgorza.pl/oferta/wydarzenie/podgorze-oczami-archeologa

Podgórski Podwieczorek „Czar gastronomi podgórskiej”

17.09 (piątek), godz. 18.00

Zapraszamy na podwieczorek połączony ze wspomnieniami miejsc, smaków i zapachów. O dobrą zabawę zadba zespół "Kwiatkowski i bank", czyli połączenie kabaretu, muzyki, komedii i stand-upu. Przygotują dla nas warsztaty kabaretowo-kulinarne „Gotujemy zupę podgórskich murarzy”. Dołączcie do nas 17 września, wystąpią: Maciej Kwiatkowski (bard, poeta, śpiewak, kucharz), Wojciech Zięba (murarz, tynkarz, dekarz, gitarzysta), Sławomir Zięba (malarz, rzeźbiarz, akrobata, bębniarz), Tomasz Setlak (po prostu basista).

http://www.ckpodgorza.pl/oferta/wydarzenie/podgorski-podwieczorek-czar-gastronomi-podgorskiej

Piknik sąsiedzki u Burmistrza Floriana

18.09 (sobota), godz. 10.00

Pełną atrakcji sobotę rozpoczniemy w plenerze (planty im. F. Nowackiego, godz. 10.00–14.00), „Piknikiem sąsiedzkim u Burmistrza Floriana”. W programie znajdą się m.in.: Rodzinobranie – strefa rozwijania talentów, edukacji i rekreacji, w ramach Krakowskiego Archipelagu Kultury. Będzie też można przyprawić sobie wąsy, założyć kolorową perukę, śmieszne okulary i zrobić zabawne, pamiątkowe zdjęcie – już teraz zapraszamy do podgórskiej, jesiennej fotobudki! Całość osłodzi wata cukrowa.

http://www.ckpodgorza.pl/oferta/wydarzenie/piknik-sasiedzki-u-burmistrza-floriana-2021

Spektakl Improwizowanego Teatru Pandemicznego

18.09 (sobota), godz. 16.00

W sobotnie popołudnie Centrum Kultury Podgórza zaprasza na spektakl Improwizowanego Teatru Pandemicznego, w wykonaniu pracowników Centrum i artystów współpracujących. Przedstawienie pt. „Nieustraszone pogromczynie smoków” odbędzie się na plantach im. F. Nowackiego (przy siedzibie głównej Centrum Kultury Podgórza, ul. Sokolska 13). Zapraszamy o godzinie 16.00!

http://www.ckpodgorza.pl/oferta/wydarzenie/spektakl-improwizowanego-teatru-pandemicznego-2021

Retro dance party

18.09 (sobota), godz. 17.30

Rockandrollowa potańcówka na Sokolskiej z zespołem Vinyl Rhythm, w przerwie: Wielki quiz o Podgórzu „Zanurz się w Podgórz!” Obowiązują bezpłatne wejściówki. Do odbioru w Punkcie Informacyjnym CKP (ul. Sokolska 13, parter) od 1.09.2021 r. do wyczerpania.

http://www.ckpodgorza.pl/oferta/wydarzenie/retro-dance-party

Powitanie Jesieni na Rynku Podgórskim „Podgórze, na styku dróg, na styku kultur”

19.09 (niedziela), godz. 15.00–21.00 | Rynek Podgórski

Tegoroczną edycję Podgórskiej Jesieni Kulturalnej zakończymy na Rynku Podgórskim. Na scenie zaprezentują się zespoły ze wszystkich stron świata, reprezentujące różnorodne kultury. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Balkanscream, przeplatający muzykę bałkańską, crossroad jazz i elektronikę. Serdecznie zapraszamy!

Program
godz. 15.00 | Pokaz tańca „W klimacie Indii” w wykonaniu zespołu Natyalaya
godz. 15.30 | Koncert zespołu Czarny Motyl
godz. 16.30 | Występ zespołu Aire Andaluz z gościnnym udziałem Ady Bujak i Krzysztofa Cyrana
godz. 17.30 | Koncert Kapeli Tyrolskiej Stefana
godz. 18.30 | Koncert muzyki ukraińskiej w wykonaniu zespołu Horpyna
godz. 20.00 | Koncert zespołu Balkanscream

Dodatkowo wydarzenia towarzyszące w wybranych filiach Centrum Kultury Podgórza

Ważne: na wszystkie wydarzenia w ramach Podgórskiej Jesieni Kulturalnej 2021 wstęp jest wolny. Ze względu na reżim sanitarny, związany z COVID-19, liczba miejsc na każde z nich będzie jednak ograniczona.

http://www.ckpodgorza.pl/oferta/wydarzenie/powitanie-jesieni-na-rynku-podgorskim-2021

Wstęp wolny

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<