[PRZEŁOŻONY] Gojira, Alien Weaponry, Employed To Serve w Tauron Arenie Kraków

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 28 stycznia 2022, 18:00

AKTUALIZACJA (13.01.2022)

Koncert w trakcie zmiany daty!

Ze względu na gwałtowny wzrost zakażeń spowodowanych nowym wariantem SARS-CoV-2 w wielu krajach Europy wprowadzane są nowe restrykcje związane z podróżowaniem i imprezami masowymi. Gojira przenosi więc pierwszą część swojej trasy koncertowej – w tym Wrocław i Kraków – na inny termin. Szczegóły wkrótce.

Oto oficjalne oświadczenie grupy:

Z powodu obecnych restrykcji covidowych obowiązujących w Europie, niestety jesteśmy zmuszeni przełożyć pierwszy etap europejskiej trasy GOJIRA, który miał się rozpocząć 17 stycznia 2022 roku w Helsinkach, a zakończyć 9 lutego 2022 roku w Bordeaux. Obecnie pracujemy nad zmianą terminów wszystkich przełożonych koncertów i planujemy wkrótce ogłosić nowy harmonogram.

Prosimy o zachowanie biletów. Zachowają ważność na nowe daty, które zostaną wkrótce opublikowane. Zanim się obejrzycie, będziemy znowu razem, by doświadczyć uzdrawiającej mocy muzyki na żywo.

Doceniamy Waszą cierpliwość i zrozumienie.

Bądźcie bezpieczni i zdrowi.

Gojira

---

 

Francuska Gojira to jedna z największych nazw we współczesnym metalu. Kiedy już wydawało się, że rozwój gatunku wyhamował, bracia Duplantier – wokalista i gitarzysta Joe oraz perkusista Mario, wspierani przez gitarzystę Christiana Andreu i basistę Jean-Michela Labadie – dowiedli, że ta muzyka nie ma granic. Połączyli żywioły, które wcześniej się nie spotykały, uzyskując unikalny stop death metalu, groove metalu i progmetalu. Wymyślone to jest z taką śmiałością i zagrane z takim feelingiem, że Gojira nie zapoczątkowała nowego trendu tylko dlatego, że nie sposób za nimi nadążyć. To klasa sama w sobie, potwierdzana tak wybitnymi albumami, jak „The Way of All Flesh”, „L'Enfant Sauvage” i „Magma” oraz porywającymi koncertami. Ich najnowsza płyta – "Fortitude" – dała zespołowi awans do czołówki już nie tylko metalu, ale po prostu współczesnego rocka, a wszystko to bez chodzenia na kompromisy, bez zbaczania z raz wybranej drogi.

Alien Weaponry to również dla metalu odkrycie zupełnie nowych terytoriów. Trio zabierze was w wyprawę na drugą półkulę, do Nowej Zelandii, gdzie udało im się zespolić thrash metal z maoryskim tańcem wojennym. Ich debiutancki album „Tū” jest znakomity, ale dopiero seria koncertów na europejskich festiwalach uświadomiła wszystkim, z jaką siłą mamy do czynienia. We wrześniu 2021 idą za ciosem, wydając płytę zatytułowaną "Tangaroa".

Employed To Serve - post-hardcore, nu metal i thrash żyją zaskakująco zgodnie w tej muzyce, ale jej nastrój jest zdecydowanie bojowniczy. To brytyjski kwintet, na froncie którego stoi kipiąca wściekłością wokalistka Justine Jones. Korzystając z wymuszonej przez zarazę przerwy od intensywnego koncertowania, Employed To Serve skończyli pracę nad swoim czwartym materiałem, następcą świetnego "Eternal Forward Motion" – i nie zawahają się go użyć.

Ceny biletów:
189 zł - siedzące A
149 zł - siedzące B
169 zł - stojące płyta
W dniu koncertu 21 zł drożej.

Przedsprzedaż biletów na koncerty rozpocznie się już w najbliższy poniedziałek - 5 lipca, o godzinie 11.00.

Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

  • Organizator: Mystic Coalition (Knock Out Productions, Mystic Production, B90)
  • 791443691529389
  • 149-210 zł
Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<