KęKę: Siara w Hype Parku

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 17 września 2021, 20:00

Galicja Productions z ogromną przyjemnością zaprasza na koncert KęKę, promujący album Siara, który odbędzie się w Hype Park w Krakowie.

KęKę – właściwie Piotr Dominik Siara urodzony w Radomiu.

Swoją karierę rozpoczął w radomskim podziemiu w 2001 roku. Od momentu ukazania się debiutanckiego albumu Takie rzeczy w 2013 r. raper na stałe zagościł w czołówce polskich wykonawców hip-hopowych. Poza platynową płytą za debiutanckie Takie rzeczy otrzymał potrójnie platynowe wyróżnienia za kolejne albumy: Nowe rzeczy, Trzecie rzeczy, To tu.  Jego ostatni krążek MrKęKę lada chwila również otrzyma ten tytuł.

Teraz po półtorarocznej przerwie KęKę wraca z nowym materiałem. Siara to 12 starannie wybranych utworów, w większości opowiadających historie sprzed lat. Smutki i radości okresu dorastania, wymieszane są z obrazami realiów Radomia z przełomu tysiącleci. Wspominkowy trzon albumu wzbogacony został paroma numerami opisującymi bieżące wydarzenia z życia artysty. Z uwagi na bardzo osobisty charakter wydawnictwa, KęKę postanowił wrócić do sprawdzonej formuły i nie zapraszać żadnych gości. W warstwie muzycznej otrzymujemy połączenie klasycznych i nowoczesnych brzmień od topowych polskich producentów.W dwóch utworach scratche dograł niezawodny DjVaZee. Jeśli z jednej strony lubisz nostalgiczną, a z drugiej energiczną i momentami prześmiewczą odsłonę KęKę, to ten album jest dla ciebie.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.