Festiwal Kolorów 2021

Widowiska plenerowe i happeningi

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

 • sobota, 11 września 2021, 15:00-20:00

Festiwal Kolorów to najbardziej kolorowa impreza w Polsce. Obowiązkowym i kluczowym punktem wydarzenia są cogodzinne, wspólne wyrzuty w górę barwnego pudru Kolory Holi, który nad głowami uczestników stworzy wielobarwną chmurę, kolorując wszystkich dookoła.

Festiwal Kolorów w Krakowie odbędzie się już 11 września na terenie zielonym przy TAURON Arenie! Impreza startuje o godzinie 15:00, a wstęp na nią jest bezpłatny! Oprócz mocy kolorów i dobrej muzyki na miejscu czekać na Was będzie strefa foodtrucków Arena Garden! Partnerem Festiwalu Kolorów w Krakowie jest Miasto Kraków.

Na festiwalowej scenie wystąpi wiele ciekawych muzycznych osobowości. Proponowana przez artystów muzyka dobierana jest tak, aby odpowiadała uczestnikom Festiwalu Kolorów i nie ograniczała się tylko do jednego gatunku. Zagrają świetni DJe: DAN, D-WAVE, NORBERTO LOCO. Odbędzie się koncert rockowego zespołu Coria, a gwiazdą wieczoru będzie B.R.O, znany polski raper i producent muzyczny.

FESTIWAL KOLORÓW to:

 • niezliczona ilość kolorów!
 • oryginalne Kolory Holi najwyższej jakości! (schodzą z ubrań)
 • najlepsi DJ'e!
 • popularni artyści, których sami wybierzecie!
 • smaczne jedzenie z najlepszych foodtrucków!
 • pozytywna atmosfera i radość życia!

Całemu wydarzeniu towarzyszyć będzie

 • niepowtarzalna atmosfera obfitująca w niezliczoną ilość uśmiechów i spontanicznych reakcji! Niezależnie od wieku, każdy znajdzie tu miejsce, gdzie będzie się czuł swobodnie. O poziom endorfin i kondycję pomoże zadbać taneczny skład Egurrola Dance Studio prezentując na scenie wachlarz tanecznych stylów: taniec nowoczesny, disco dance, latino, commercial, hip hop oraz jazz. Odbędą się również zajęcia taneczne dla uczestników imprezy.
 • Festiwal Balonów to kolejna zabawa, jaka zostanie przeprowadzona podczas eventu. Setki balonów małych i gigantycznych spadnie na publiczność chwilę po 17:00, a zadaniem wszystkich uczestników będzie podbijanie ich nad głowami w jak najdłuższym czasie.
 • Na Festiwal Kolorów zapraszamy z czworonogami. W strefie Dogi Digi na Waszych pupili będą czekały miski pełne świeżej wody.
 • Wielki, okrągły pluszak chodzący po terenie imprezy, przeciąganie liny, wyścigi w workach, relaks na leżaczkach i czapka z daszkiem pełna kuleczkowych lodów to atrakcje w strefie Mini Melts.

Nieważne ile masz lat, jakiej muzyki słuchasz! Ważne, że potrafisz się uśmiechać i lubisz spędzać czas w gronie zwariowanych osób.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<