Festiwal Teatrów dla Dzieci 2021 (online)

Festiwale teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 4 stycznia 2021 - piątek, 15 stycznia 2021
Tradycyjnie, jak co roku, podczas ferii zimowych zapraszamy na Festiwal Teatrów Dla Dzieci. W tym roku – z wiadomych powodów – odbędzie się on w innej formie. Festiwal zawita do domu każdego młodego widza! Proponujemy spektakle oraz warsztaty, które pozwolą wzbogacić wiedzę o teatrze i jego kulisach. Każdego dnia, w porozumieniu z teatrami, z którymi współpracujemy od lat prezentować będziemy on-line i bezpłatnie jeden spektakl (sieciowartkę), poprzedzony zapowiedzią jego twórców. Po wybranych przedstawieniach zapraszamy na warsztaty nawiązujące do tematyki spektakli lub omawiające różne techniki teatralne.
 
PEŁNY PROGRAM FESTIWALU:
 
 
----------
TEATRZYK W TWOIM DOMU – konkurs teatralny
Oczywiście nie zabraknie konkursu – tym razem poprosimy widzów, by zaprosili nas do swoich domów, gdzie stworzą własną mini sztukę, inspirowaną zimową literaturą dla dzieci. Mamy nadzieję, że niektóre warsztaty pomogą wam zrealizować to zadanie. Najciekawsze spektakle przygotowane przez młodych aktorów i reżyserów zostaną nagrodzone i zaprezentowane na wirtualnej Scenie NCK.
 
WIĘCEJ INFORMACJ O KONKURSIE:

https://festiwalteatrow.pl/konkurs-2021

----------
Nowohuckie Centrum Kultury zaprasza na teatralne święto - w sieci!

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<