Balkony i Romanse

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Balkony i Romanse to wieczór pełen rozrywki w wykonaniu artystów Teatru Loch Camelot – żartobliwa, lekka opowieść o tajemniczej, dziwacznej i zwariowanej rodzinie krakowskiej w formie galerii portretów. Artyści wykonują piosenki z repertuaru Teatru Loch Camelot, a także pozycje klasyki polskiej, np. z Kabaretu Starszych Panów. Spektakl, grany na podwórzu teatru w magicznej scenerii zabytkowych krakowskich balkonów, wzbogacony jest efektami świetlnymi i wideo (wyświetlanymi na ścianie kamienicy). Spektakl jest kontynuacją cieszących się wielkim uznaniem widzów Opowieści niedorzecznych granych przez Teatr w poprzednich sezonach.

Teatr Loch Camelot zaprasza na Camelotową Scenę balkoNOWĄ! To  wyjątkowy wakacyjny projekt – pomysł na doskonałe spędzenie letniego wieczoru. Widownia mieści się na tarasie na dziedzińcu Teatru, czyli na świeżym powietrzu (wejście przez bramę od ul. św. Tomasza). Scena jest bezpieczna z punktu widzenia obostrzeń w czasie pandemii: widzowie siedzą na tarasie na 1. piętrze, oddzieleni od aktorów, którzy występują na balkonach 1. i 2. piętra. Liczba miejsc ograniczona, dostosowana do obowiązujących wymogów. Widzom przypominamy o obowiązku posiadania maseczek (ewentualnie otrzymają maseczki jednorazowe przy wejściu).

Obowiązkowa rezerwacja mailowa: rezerwacja@lochcamelot.com.pl, możliwy jest także zakup biletów przez internet: https://ewejsciowki.pl/krakow/teatry/loch-camelot,676/balkony-i-romanse,13694?eventId=197166. Miejsca są   numerowane, rezerwowane wg kolejności sprzedaży, miejsca przydzielane są obok siebie. Widzowie mają do dyspozycji fotele z poduszkami i pledami polarowymi, każdorazowo pranymi. Widownia jest zadaszona, jednak w razie skrajnie niekorzystnych warunków atmosferycznych spektakl może być odwołany (kontakt z Teatrem: tel. 602 763 680).

Udostępnij

Więcej

  • Organizator: Teatr Loch Camelot
  • www.lochcamelot.com.pl
  • 602 763 680
  • rezerwacja@lochcamelot.com.pl
  • Bilety: 50 zł, obowiązkowa rezerwacja mailowa: rezerwacja@lochcamelot.com.pl lub możliwy zakup biletów przez internet: https://ewejsciowki.pl/krakow/teatry/loch-camelot,676/balkony-i-romanse,13694?eventId=197166
Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
Zapisz się do newslettera
Co zyskujesz?
Co dwa tygodnie wybór najciekawszych wydarzeń kulturalnych w Krakowie
Sign up to our newsletter!
What do you get?
Every two weeks a selection of the most interesting cultural events in Krakow