Koncerty promenadowe: Tańcobajka o Czerwonym Kapturku

Inne koncerty

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 8 sierpnia 2020, 11:00

W każdą sobotę i niedzielę od 27 czerwca aż do 27 września 2020 roku w Altanie na Plantach od strony ul. Westerplatte odbywać się będą Koncerty Promenadowe!

Jest to seria wyjątkowych koncertów i wydarzeń artystycznych dla starszych i młodszych, które to – zgodnie z tradycją tzw. „Promenadówek” – wypełnią wszystkie wakacyjne weekendy. Chociaż (w związku z epidemią) w tegorocznym programie nie znalazły się piątkowe potańcówki, to czwarta edycja Koncertów Promenadowych obfitować będzie w jeszcze więcej kulturalnych wrażeń.

8 sierpnia KFK zaprasza dzieci do naszej Tańcobajki, w której wspólnie odtańczymy kilka tańców! Wcielimy się w rolę skocznego Czerwonego Kapturka, szalonego wilka, sympatycznej babci, a także dzielnego gajowego. Całość umilą nam dźwięki muzyki, która na długo jeszcze pozostanie z nami.
Wystąpi: Grupa Animator – krakowska grupa profesjonalnych wodzirejów, którzy znają przepis na dobrą zabawę dla wszystkich. Tańcobajkę poprowadzi wodzirej Maciej, który jest duszą towarzystwa z artystycznym zacięciem.

W razie niepogody wydarzenie zostanie przeniesione do sali teatralnej Krakowskiego Forum Kultury bez udziału publiczności. Transmisja online dostępna będzie na fanpage'u KFK.

Udostępnij

Więcej

  • 326892641810164
  • Wstęp wolny. W związku z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dot. zasad bezpieczeństwa w okresie epidemii COVID-19 w każdej imprezie może uczestniczyć maksymalnie 150 osób.
Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.