Alosza Awdiejew: Ech raz, jeszcze raz [ODWOŁANY]

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 19 grudnia 2020, 19:00

KONCERT ODWOŁANY

KOMUNIKAT ORGANIZATORA

„Szanowni Państwo. 

Z przykrością informujmy, że w związku z działaniem siły wyższej, jaką niewątpliwie jest epidemia COVID-19, jesteśmy zmuszeni podjąć decyzję o odwołaniu koncertu Aloszy Awdiejewa w dniu 19 grudnia 2020 roku.

Wszystkich Państwa, którzy mają zakupione bilety na ten koncert prosimy o niezwłoczny kontakt mailowy z punktem sprzedaży, w którym zakupili Państwo bilety, w celu zgłoszenia chęci zwrotu biletów.

Jednocześnie pragniemy zapewnić że koncert zostanie ponownie udostępniony dla słuchaczy po zakończeniu stanu pandemii w kraju”. 

---

Koncerty Aloszy Awdiejewa od lat stanowią niezwykłe przeżycie dla całej widowni. Niespotykana charyzma artysty skupia uwagę wszystkich słuchaczy. Jak nikt potrafi budować relację z każdą z osób siedzących na sali.

Alosza zaprosił do współpracy wybitnych muzyków:

  • grającego na skrzypcach Michała Półtoraka, szefa muzycznego Piwnicy Pod Baranami, muzyka, z którym nagrywał swoje pierwsze płyty,

  • kontrabasistę Kazimierza Adamczyka, który od początku towarzyszy Aloszy w artystycznej drodze.

Podczas jubileuszowego recitalu będzie można posłuchać porywających piosenek. Alosza wraz z towarzyszącymi muzykami wyczaruje na gitarze niezwykłe klimaty piosenek żydowskich, rosyjskich romansów, piosenek szemranego półświatka Odessy, czy pieśni cygańskich. To wszystko okrasi znakomitym dowcipem.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
Zapisz się do newslettera
Co zyskujesz?
Co dwa tygodnie wybór najciekawszych wydarzeń kulturalnych w Krakowie
Sign up to our newsletter!
What do you get?
Every two weeks a selection of the most interesting cultural events in Krakow